جشنواره از "حماسه تا حماسه"

چشنواره از

✅ جشنواره سراسری «از حماسه تا حماسه» ویژه دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی
✅ اهداف برگزاری جشنواره «از حماسه تا حماسه»، بازروایت حماسه های چهل سال بالندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی، تجلیل از مقام شامخ شهید والامقام سردار حاج قاسم سلیمانی و روشن نگه داشتن چراغ مکتب ایشان، شناسایی و معرفی استعدادهای ناب و خلاق دانشجویی در فضای مجازی، افزایش روحیه نشاط و امید و پویایی، تولید محتوای غنی فرهنگی و دانشجویی به منظور نقش آفرینی در فضای پرمخاطب مجازی
✅ موضوعات محوری این جشنواره شامل حماسه 31 شهریور (دفاع مقدس)، 17 مهر (اربعین حسینی)، 13 آبان (روز تسخیر لانه جاسوسی)، 16 آذر (روز دانشجو)، 9 دی (برائت از فتنه)، شهادت حاج قاسم سلیمانی و حماسه 22 بهمن (پیروزی انقلاب اسلامی)
✅ دانشجویان، اساتید و کارکنان فعال در فضای مجازی ابتدا نشانی سایت، کانال و صفحه فعال خود در فضای مجازی را به نحوی که واحد دانشگاهی اطلاع رسانی خواهد کرد، باید ثبت کنند. از زمان ثبت، شرط شرکت در جشنواره انتشار حداقل 5 پست از آغاز مناسبت تا مناسبت بعدی در مورد موضوعات محوری جشنواره
✅ علاقمندان برای شرکت در جشنواره باید آثار مجازی خود را در شبکه‌های اجتماعی که طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران مجاز به فعالیت هستند، منتشر کنند.
✅ در پست اینستاگرامی تولیدکننده و یا در کانال‌های مربوطه باید از هشتگ های «#ازحماسهتاحماسه» و «#دانشگاهآزاد_اسلامی» استفاده کنند. همچنین در ارتباط با هر موضوع جشنواره هشتگ مناسب نیز درج شود.
✅ در وبسایت های تولید محتوا و وبلاگ ها نیز از تگ‌های مربوطه برای سهولت جستجو استفاده شود. شرکت کنندگان باید صفحه اینستاگرامی hamasefarhangi@ را نیز در پست های خود الصاق (تگ) کنند.

برای دریافت توضیحات بیشتر اینجا را کلیک نمایید.


لطفاً پس از مطالعه راهنما 

آدرس کانال و سایت مربوطه خود را جهت ثبت به سامانه پیامکی
30007546521521

ارسال فرمایید. معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد چابهار

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic